Řeknu jen tohle: jedna vtipná partička a Jihoafrická republika, Botswana, Zimbabwe, Namibie . . . . Tady je zmiňový DOTAZNÍK jak jsi se potkal s krizí středního věku. Nezabere ti to víc než 3 minuty .
The post Černou Afrikou appeared first on Kolama dolu.
--------
1:42:42
Jindra Belšan o velkém Rusku
Jindra Belšan je pamětník. To jako, že toho hodně viděl, hodně zažil a má tedy o čem vyprávět. Dnes jsme se zaměřili hlavně na jeho cesty do Ruska.
The post Jindra Belšan o velkém Rusku appeared first on Kolama dolu.
--------
1:33:20
Balkánské šotoliny (Kodo120)
Hurá na Balkán na šotoliny. Po tom, co začal Pertla systematicky mapovat Evropské šotoliny, musí být každému jasné, že Balkán je pro většinu z nás v tomto duchu stále ještě neprozkoumaný ráj. Po Aplách, Bosně a Rumunsko je tu dvoudílné Chorvatsko. A věřím, že stále ještě nejsme u konce www.offroad-guide.com
The post Balkánské šotoliny (Kodo120) appeared first on Kolama dolu.
--------
59:22
1000 zatáček s Kamilem Holánem (Kodo119)
Isle of Man, Hořice, road racing, lety, pády, ale hlavně obrovská radost a nadšení. Kamil Holán po třech letech opět hostem Kolama dolu www.1000zkh.cz
The post 1000 zatáček s Kamilem Holánem (Kodo119) appeared first on Kolama dolu.
--------
52:07
Suchý dingo u protinožců (Kodo118)
Pavel už je zase na cestě. Tentokrát vyrazil až k protinožcům a jak jinak než opět na Jawě
The post Suchý dingo u protinožců (Kodo118) appeared first on Kolama dolu.
Aleš Poláček provádí fascinujícíjím světem cestování na motorce. Motorka jako dopravní prostředek nebo životní styl. Bláznivé příběhy z cest. Rady a tipy. Můžeš objevovat svět ze sedla svého stroje – ať už máš cesťák nebo chopper, na motorce nezáleží. Důležitá je radost z jízdy, cestování je radost. Afrika, Amerika, Asie, Alpy, Gross Glockner nebo Vietnam – všude kam tě může dovézt motocykl. Poznávat lidí, přírodu, zvyky a nebo se prostě jen prohánět. Shodit ze sebe trable všedního dne a být aspoň chvilku free.