Partner im RedaktionsNetzwerk Deutschland
Escucha Локальна історія en la aplicación
Escucha Локальна історія en la aplicación
(171.489)
Favoritos
Despertador
Sleep timer
Favoritos
Despertador
Sleep timer
Página inicialPodcastsHistoria
Локальна історія

Локальна історія

Podcast Локальна історія
Podcast Локальна історія

Локальна історія

localhistory group
Guardar
Інтерв'ю про українську історію. Те, що не потрапило до шкільних підручників чи університетських курсів. Від палеоліту до сучасності. Ver más
Інтерв'ю про українську історію. Те, що не потрапило до шкільних підручників чи університетських курсів. Від палеоліту до сучасності. Ver más

Episodios disponibles

5 de 215
 • Депутінізація = Денацифікація Німеччини? Нюрнберг, політика пам’яті та пацифізм | Сергій Стельмах у Без брому
  Що таке німецька політика пам’яті? Чи можна порівнювати депутінізацію та денацифікацію? Що поєднує ставлення німецького уряду до України у ХХ та ХХІ столітті? Про це у програмі "Без брому" розповів Сергій Стельмах, доктор історичних наук, головний науковий співробітник Інституту всесвітньої історії НАН України фахівець з теоретичних проблем історії, зарубіжної історіографії та історії Німеччини 19–21 ст.
  22/5/2023
  1:16:55
 • Половці і Русь: як із ворогів стали союзниками | Ірина Тимар у Без брому
  У цьому випуску "Без брому" розповідаємо про половців. Звідки цей кочовий народ прийшов в українські степи? Чи існувала Половецька держава? Скільки було походів половців на Русь і навпаки? Скільки було русько-половецьких шлюбів: таємниця одруження князя Башкорда та овдовілої княжни. Наскільки далеко половці просунулися на Захід? Якою була остання згадка про цей народ? Про це інформує кандидатка історичних наук, дослідниця Центру медієвістичних студій Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Ірина Тимар.
  22/5/2023
  1:05:47
 • Українські лицарі: як виникло козацтво, перша Січ та козацька ідентичність | Сергій Леп’явко у Без брому
  У цьому випуску "Без брому" ви почуєте, що таке теорію фронтиру та чому вона важлива для розуміння історії України. Коли та за яких обставин зародилося українське козацтво, що спричинило перші повстання козаків та як вони вийшли на міжнародну політичну арену. Про це розповідає доктор історичних наук, професор Ніжинського державного університету, військовослужбовець ЗСУ Сергій Леп’явко.
  22/5/2023
  1:36:20
 • Роль Чорного моря в українській історії | Віталій Портников у подкасті Битва за Південь
  Фінальний епізод подкасту "Битва за Південь" про те, як Чорне море впливало на історію України. Чи можлива Російська імперія без Чорного моря? Звідки міфи про жорстоких османів та нецивілізовану Кримську державу? У чому секрет унікальної одеської ментальності? Гість випуску – Віталій Портников, український публіцист, письменник, журналіст, лавреат Шевченківської премії.
  22/5/2023
  57:18
 • Кахельна аркадія: звірі та їхні світи в історії України | Магія, ікла і шерсть
  У шостому випуску подкасту "Магія, ікла та шерсть" ви почуєте про звірів, яких зображали на кахельній плитці – зміїв, драконів, русалок, грифонів та двоголових орлів. Про це розповідає заступник генерального директора з наукової роботи Музею історії Києва, кахлезнавець, археолог Олександр Пашковський.
  22/5/2023
  39:53

Más podcasts de Historia

Acerca de Локальна історія

Інтерв'ю про українську історію. Те, що не потрапило до шкільних підручників чи університетських курсів. Від палеоліту до сучасності.
Sitio web del podcast

Escucha Локальна історія, EDUCATIVO | Aprende algo nuevo todos los días y muchas más emisoras de todo el mundo con la aplicación de radio.net

Локальна історія

Локальна історія

Descarga la aplicación gratis y escucha la radio como nunca antes.

Tienda de Google PlayApp Store